2018 de Diş Beyazlatma Fiyatları Kaç TL Oldu

0
4

Dişler dış görünüşün temel taşlarından biridir.  İnsanlar kendilerini dış görünüşleri ile tanıtırlar ve bakımsız dişler ile olumlu bir izlenim bırakmak mümkün değildir. Bu sebeple özellikle günümüzde diş beyazlatma uygulamaları oldukça ilgi görmektedir. Bu durum gelişen teknoloji sayesinde de artık sağlık sorunu olmayan herkese uygulanabilmekte ve insanlar hızlıca beyaz dişlere kavuşabilmektedir.

Diş bakımı her zaman yüksek fiyatları ile dikkat çekmektedir. Özellikle ciddi sağlık sorunları ile yapılması zorunlu olan işlemlerde ciddi bir miktar söz konusudur. Daha uygun fiyatlar ile bakımlı görünmek isteyen insanlar diş beyazlatmaya yönelmekte ve diş beyazlatma fiyatları da bu konuda kişileri desteklemektedir. 400 tl den başlayan fiyatlar ile diş beyazlatabilirsiniz üstelik lazer ile.

Diş Beyazlatma’nın İnsan Üzerindeki Etkisi

Uygun bir fiyat ile daha sağlıklı bir görünüme ve gülümsemeye kavuşan kişilerin kendilerine güveni gelir ve buna bağlı olarak da maddi ve manevi bir memnuniyete kavuşurlar.

Diş Beyatlatma Nerede Yapılabilir?

Diş beyazlatma uygulaması isterseniz evde isterseniz de diş hekimi ile yapılabilmektedir. Home Bleaching de denilen evde diş beyazlatma işlemi şu şekildedir; diş hekiminizden aldığınız aparey ile beyazlatıcı jelin bir hafta süresince günde 4 saatten 8 saate çıkabilen süreler ile dişlere uygulanması ile elde edilen beyazlama işlemidir. Uygun görülürse bir hafta daha uygulanabilir fakat mutlaka doktora danışmalısınız. Diğer diş beyazlatma uygulamasına Power Bleaching denmektedir. Bu çok daha hızlı ve etkili seçenek diş hekimi tarafından yapılmaktadır. Ortam daha sağlıklı ve işi de bir doktor yaptığı için elbette daha düzgün bir sonuç elde edilebilmektedir.

Diş beyazlatma fiyatları diğer diş sağlığı uygulamalarından daha uygun bir fiyat limitine sahiptir. Peki bu fiyatlar neye göre belirlenmektedir diye sorarsanız eğer:

Beyazlatma Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

  • Diş beyazlatma işleminin ortamına bağlıdır. Diş hekimi ile ya da evde uygulama isteğinize göre fiyatlar değişmektedir. Zira diş hekimi hızlı ve profesyonel bir işlem uyguladığı için biraz daha yüksek fiyata sahiptir.
  • Dişlerinizin durumu da dikkate alınmaktadır. Eğer diş tonunuz koyu sarıya dönükse uygulama daha yoğun olur dolayısıyla diş beyazlatma fiyatları yüksek olabilir.
  • Tümüne ya da tek dişe uygulanan işlem de elbette farklılık yaratmaktadır.
  • Ayrıca tüm bu fiyatlar Türk Diş Hekimleri Birliği’nin sabitlediği miktarlar ile belirlenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − sixteen =