Avustralya Ortodonti Kliniği

0
883

Avustralya Ortodonti Kliniği: diş teli konusunda ortodonti tedavisi oldukça uzun süreçli bir tedavidir. Öncelikle ağzınızda tedavi edilecek diş sayısı belirlenir ve tedavi süreci başlar. Diş teli konusunda oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Ortodonti uzmanınızla birlikte size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Güveneceğiniz bir hekim ve kaliteli malzeme kullanılarak uygulanan tedavi başarılı sonuç alacaktır ve çarpık, yamuk ve düzensiz diş yapısından kurtulacaksınız. Güzel görünümlü sağlıklı dişlere kavuşacak, toplum içinde rahatça gülümseyeceksiniz. Tedavi başlangıcında alışma sürecinde bir miktar sonun yaşanabilir.

Doktorunuza tüm şikayetlerinizi bildirin ve doktorunuzun istediği gibi beslenin. İlk bir kaç gün sıvı gıdalar tüketmenizde fayda olacaktır. Sigara  ve alkol tedavi başlangıcından önce bırakılmalıdır ve tedavi olurken de bu iki zararlı madde kullanılmamalıdır.

Diş fırçalama alışkanlığı terk edilmemeli, hekimin önerdiği şekilde  fırçalanmalıdır. Sadece fırçalama yeterli olmayacaktır, bu nedenle diş ipi ve ağız bakım suyu da kullanılmalıdır. Düzenli aralıklarla konulan kontrolleri aksatmamak ve yaşadığımız sorunları hekimle paylaşmak gerekmektedir. Besinleri ısırarak değil de  elimizle bölüp yememizde oldukça fayda vardır. Avustralya da yaşıyorsanız ve ortodonti tedavisi olacaksanız size yardımcı olacak uzmanların numaraları aşağıdadır.

Avustralya Ortodonti Uzmanları

  • Prof. Dr. Mehmet Ali DARENDELİLER
    Head, Department of Orthodontics Sydney Dental Hospital Level 2, 2 Chalmers Street Surry Hills NSW 2010 – Avustralya
  • Dr. Öykü NEBİOĞLU DALCI
    Tel: +61 2 9351 8314
    Sydney Dental Hospital 2 Chalmers Street Department of Orthodontics Surry Hills NSW 2010 – Avustralya

Avustralya Ortodonti klinikleri ile ilgili iletişim adresleri yukarıda verilmiştir. Eklemek istediğiniz iletişim adresi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + 13 =