Azerbaycan Ortodonti Uzmanı

0
901

Azerbaycan ortodonti uzmanı  konusunda çok fazla bir seçenek bulunmamaktadır. Diş teli tedavisi yaptıracak hastalar için  bu konuda uzmanlaşmış Dr. Zaur’ dan yardım alabilirsiniz. Her doktor ortodonti konusunda uzman değildir, buna dikkat edilmelidir. İşinin ehli kişi tarafından yapılmayan tedavi ileride bir çok sorunla baş başa kalmanıza sebep olacaktır.

 

Dişlerimiz sindirim olayını gerçekleştiren ilk organımızdır. Dişler ne kadar sağlıklı olursa sindirim o kadar sağlıklı olacaktır. Ayrıca dişlerde yaşanan sağlık sorunları fiziksel olarak ta bizi rahatsız edecektir. Çarpık, yamuk ve görüntü bakımından bizi rahatsız eden dişlere sahip olmak  güven eksikliğine neden olacaktır. Sosyal yaşantımız bundan etkilenecek ve ruhsal olarak ta sorunlar yaşamaya başlayacağız. Bu nedenle sorunlu olan dişler tedavi edilmeli ve sağlıklı dişlere bir an önce kavuşulmalıdır.

Azerbaycan‘da  bu konuda Bakü‘de bir uzman hekim bulunmaktadır. Ağız ve dişinizde sorun varsa bu uzman hekimden yardım alabilir, sağlık sorununu giderebilirsiniz. Tedavi süreciniz uzun olacaktır ve düzenli kontrolleri takip etmeniz gerekecektir. Ortodonti uzmanı ile ilk randevuda ağız içiniz ve dişleriniz kontrol edilecektir. Dişlerinizin kaçında sorun var uzman tarafından belirlenir ve tedavi süreci size iletilir. Dişinize uygulanacak tedavi ve malzeme belirlendikten sonra ücreti belirlenecektir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve ağızdaki tedavi edilecek diş sayısı fiyatın fazlalaşmasına neden olabilir.

Azerbaycan Ortodonti Uzmanı

  • Dr. Zaur NOVRUZOV
    Azerbaijan Medical University, Clinic of Stomatology, Semed Vurgun Str. 941-Alley Baku – Azerbaycan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 3 =