Diş Teli Kullanan Ünlüler

0
205

Yüzümüzü tamamlayan en büyük etken beyaz, düzgün dizilimli dişlerimizle yapacağımız gülüştür bence. Birde sürekli toplum içindeysek ve paramızın kazanç kaynağı birazda yüzümüzse en ince ayrıntılarına kadar dikkat etmek zorundayız. Ortodonti uzmanına giderek sizde dişlerinizdeki çarpıklığı düzelttirebilirsiniz.

Diş dizilimde sorun yaşayan bir çok ünlü isimde diş teli taktırarak, güzel görünümlü dişlere sahip olmaktadırlar. Ağızda bulunan çarpık,birbiri üstüne binmiş dişlerin  ne kötü bir görüntü oluşturacağını düşünün. İnsan gülümsemekten çekinir bir hale gelmez mi? Tüm insanlarda olduğu gibi diş teli ünlülerin de bu konuda imdadına yetişmiştir.

Diş Teli Taktıran Ünlülere Bir Göz Atalım

  • Hatice Şendil: Güzelliğiyle nam salmış usta oyuncu, dişlerindeki sorunu gidermek için diş teli kullanmaya karar vermiş. Hayranlarının karşısına kusursuz dizilimli dişlerle çıkmak istiyor.
  • Alessandra Amprosio: Ünlü markaların modelliğini yapan manken küçüklüğünde kendinden hiçte hoşnut değilmiş kulaklarını bir estetik operasyonla düzelttiren manken 11 yaşında da diş teli kullanmaya başlamış. Şu an oldukça güzel dişlere sahip.
  • Cristiano Ronaldo:  Küçükken çarpık olan dişleri yüzünden aynaya bakmak istediğini itiraf eden ünlü futbolcu diş teli taktırmış. Şu an aynalara hiç çekinmeden bakacak dişlere sahip.
  • Yasemin Yürük:  Hepsi gurubunun üyelerinden tanıdığımız şarkıcı orta okul sıralarında tanışmış diş teli ile. Taktırdığı diş tellleri sayesinde simdi ağız dolusu gülücükler atabiliyor etrafına.
  • Çağla Şikel : Türkiye’nin en tanınmış manken ve sunucularından Çağla Şikel. O da dişlerindeki şekil bozukluklarını gidermek için diş teli kullanan ünlülerimizden.
  • Prens William : Galler Prensesi Lady Diana ve Prens Charles’in buyuk oğlu olan Prens William da diş teli kullanan ünlülerden. Herkesten saklanan bu olay Prensin bir gazeteye verdiği röportaj sonunda su yüzüne çıkmıştır.
  • Katy Perry:  Şimdiki güzel gülüşünü oda diş teline borçlu. Kety Perry’de diş teli kullanıp düzgün diş dizilimli bir ağıza kavuşmuş.
  • Tom Cruise: Yakışıklı aktörün oldukça sorunlu olan dişlerine diş teli uygulaması yapıldıktan sonra muhteşem görünüşlü dişlere sahip olmuştur. Çoğu genç kızın kalbini gülüşüyle çalan ünlü aktör sanırım diş tellerine minnet borçludur.
  • Fernando Muslera: Galatasaray’ın kalecisi Muslera da diş teli takıyor ve ortodontik tedavi görüyor maçlarda dikkat ederseniz görebilirsiniz.
  • Yusuf Yazıcı: Trabzonspor’un genç yıldızı Yusuf Yazıcı da diş estetiğini düzeltmek için diş teli takmış. Fakat biraz dikkatli bakmanız gerekiyor.

Eğer diş diziliminde sorun varsa , diş teli ile güzel sağlıklı dişlere kavuşabiliriz. İster ünlü olalım isterse ünsüz. Diş teli fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + 15 =