Manisa Ortodontist

0
947

Manisa ortodontist; Diş teli tedavisi için Manisa’da ortodonti uzmanı arayan hastalar için ortodonti uzmanlarının iletişim bilgilerini sizler için araştırıp paylaştık. Egenin üzümler diyarı ilimizde birbirinden değerli ortodonti uzmanları mevcuttur. Bu konuda oldukça şanslı olan yöre halkı rahatlıkla tedavilerini yaptırabilirler.

 

Manisa Ortodonti Uzmanları

Fiziki açıdan ne kadar kendimizi iyi his edersek o kadar mutlu ve sosyal insanlar oluruz. Dişlerde yaşadığımız şekil bozukluğu hem psikolojik hemde sağlık açısından bizi etkiler. Arkadaşlık ilişkileri bozulur, iş hayatında başarıyı etkiler ve çarpık dişler tam anlamı ile fırçalanmadığı için çok çabuk çürümesine neden olur. Bu yüzden bu tarz sorun yaşayanların bir an önce bir ortodonti uzmanına başvurması gerekmektedir.

Ortodonti uzmanı yapacağı ilk muayenede öncelikle ağızda çürük diş varsa  onları tedavi edecektir. Çürük dişlerin dolguları tamamlanıp varsa diş taşları da temizlendikten sonra diş teli tedavisine geçilir. Tedavi süreci ağızda bulunan tedavi edilecek diş sayısına göre değişmekle birlikte yaklaşık iki yıl gibi bir süreç almaktadır. Bu dönemde düzenli  şekilde kontrolleri yaptırmak şarttır.

 • Dr. Gizem ALTUĞ TÜRKYILMAZ
  Tel: (236) 250-4066
  Yarhasanlar Mah. Sarıyer Cad. Öktem Apt.No: 8/2 (Ulupark Karşısı) Merkez – Manisa
 • Dr. Havva Sevil ECE ÇAKIR
  Tel: (236) 250-1122 / (553) 513-5035
  Yarhasanlar Mah. 8 Eylül Cad. No: 6 K:2 D:3 Merkez – Manisa
 • Dr. İrem Seyhan UYARCAN
  Tel: (236) 234-9116
  1.Anafartalar Mah. Cumhuriyet Cad. Sadri Bey Apt. No:2 D:3 Şehzadeler – Manisa
 • Dr. Orhan BABAYİĞİT
  Tel: (236) 712-2952
  Belediye Cad. No: 100 Kat: 1 Salihli – Manisa

Manisa ili için ortodonti uzmanlarının listesi yukarıda sizlere sunulmuştur. Eklemek istediğiniz bilgiler olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × one =