Niğde Ortodonti Klinikleri

0
1194

Niğde Ortodonti Klinikleri;  İç Anadolu’nun  şirin  illerinden biri olan Niğde‘de diş  teli tedavisi için ortodonti uzmanı konusunda yaptığımız araştırmalarda aşağıda sunduğumuz bilgilere ulaştık. İlde bulunan birbirinden değerli ortodonti uzmanlarından seçim yaparken oturduğunuz eve en yakın olanı tercih etmeniz avantajlı olabilir.

 

Niğde Ortodonti Uzmanı ve Adresleri

Dişteki şekil bozuklukları küçük yaşlardan itibaren sorun teşkil eder. Yüzümüzü tamamlayan en önemli organlarımızdan biridir diş. Dişte yaşanan çarpıklıklar yada diş arası boşlukları, görünüm açısından bizi oldukça rahatsız eder. Tüm ilişkilerimizde sorun yaşamamıza neden olur ve bir süre sonra toplumdan kendimizi soyutlar ve asosyal insanlar haline geliriz. Bu nedenle son dönemlerde diş teli tedavisine talep oldukça artmıştır. Seçeceğiniz ortodonti kliniğinin verdiği hizmet, hijyene dikkat edip yada etmemesi ve doktorun bu konudaki tecrübesi önemlidir. Yapılan ilk muayenede ağızda bir çürük olup olmadığı kontrol edilir. Öncelikle bu sorun giderilir. Ondan sonra diş teli takılır. Diş teli takılmadan önce sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklar bırakılmalıdır. Asitli ve kafeinli içeceklerden uzak durulmalı diş ve ağız hijyenine dikkat edilmelidir. Düzenli aralıklarla kontroller takip edilmeli doktorunuzun talimatlarına uyulmalıdır.

  • Dr. Erdinç BAHAROĞLU
    Tel: (388) 212-1237
    Selçuk Mah. Selçuklu Cad. Esadbey Apt. B-Blok Kat: 1 D:1 Merkez – Niğde
  • Dr. Kevser KURT DEMİRSOY
    Tel: (388) 222-0222
    Özel Ortodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bahçelievler Mah. Hastaneler Cad. No:22/1 (Devlet Hast.Karşısı) – Niğde

Niğde ili için Ortodonti uzmanlarının iletişim bilgileri sizlere sunulmuştur. Konuya eklemek istediğiniz bilgiler olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × three =