Ordu Ortodonti Uzmanları ve Klinikleri

0
1002

Ordu Ortodonti uzmanları ve klinikleri; Dişlerinde sorun yaşayan ve diş teli taktırmak isteyen kişiler için Ordu ilinde bulunan ortodonti uzmanlarını araştırdık. Orduda  bulunan Ordu üniversitesi diş fakültesinde birbirinden değerli ortodonti uzmanları mevcuttur.  Ayrıca piyasada şahsi muayenehane açmış bulunan serbest çalışan ortodonti uzmanları da vardır.

Ordu Ortodonti Klinikleri

Diş teli tedavisinde hekim seçimi çok önemlidir,  diş teki konusunda uzmanlaşmış, belirli bir üne sahip olmuş bir uzmanla çalışılması en doğru olandır. Hekimin muayenehanesinin oturduğunuz yere yakınlığı da seçim yapmanızda önemli rol oynayacaktır. Çünkü tedaviniz ağızdaki sorunlu dişe göre değişmekle birlikte ortalama 1.5-2 yıla yakın bir sürede tamamlanır. Bu nedenle hekimin size yakın olması önem teşkil eder. Hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hemde tedaviye ek bir yol masrafı dahil olmaz. Hekimin ilk muayenesinde ağızda kaç tane sorunlu diş var tespit edilerek tedavi yöntemi ve tedavi bedeli belirlenir.

 • Dr. Melis KALKAVAN
  Tel: (452) 223-4343
  Tel: (452) 223-5055
  Şarkiye Mah. Atatürk Bulvarı Yusuf Tercan Apt. No: 178/5 – Ordu

Ordu Ortodonti Üniversite Hastaneleri

Ordu üniversitesi diş hekimliği bölümünde diş teli tedavisi yapılmaktadır. Birbirinden değerli ortodonti uzmanının bulunduğu üniversite hastanesini tercih edebilirsiniz ama hasta yoğunluğunu hesaba katmalısınız. Oldukça fazla hastanın baş vurduğu Üniversite hastaneleri randevu sistemine göre çalışmaktadır. Alacağınız randevu tarihi aylar sonrasını da gösterebilir. Bu bekleme payı hesaba katılmalı ve tedaviye ona göre başlanmalıdır. Tedavi sürecinde doktorunuzun uyarılarını dikkate alıp, diş ve ağız hijyenine dikkat edilmelidir.

 • Dr. Neslihan SEYHAN CEZAİRLİ
  Tel: (452) 212-1283
  Ordu Üniv. Diş Hek. Fak. Ortodonti A.B.D. Ecevit Bulv. No:17 Güzelyalı – Ordu
 • Yrd.Doç.Dr. Serkan ÖZKAN
  Tel: 4522121283
  Ordu Üniv. Diş Hek. Fak. Ortodonti A.B.D. Ecevit Bulv. No:17 Güzelyalı – Ordu
 • Yrd. Doç. Dr. Yasin Atakan BENKLİ
  Tel: (452) 212-1286
  Ordu Üniv. Diş Hek. Fak. Ortodonti A.B.D. Ecevit Bulv. No:17 Güzelyalı – Ordu

Ordu ili için ortodonti uzmanlarının iletişim bilgileri yukarıda sizlere sunulmuştur. Eklemek istediğiniz bilgi olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 4 =