Saç Ekimi Fiyatları 2018

2
2163

Saç dökülme sorunu ile baş edemeyip, saç ektirme işlemi yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği şey saç ekimi fiyatları(2018).  Günümüzde saç ekim merkezlerinin çoğalması, bu konuda uzmanlaşan insanların fazlalaşması artık saç ekim işleminin çok pahalı bir uygulama olmasına son vermiştir.

Saç ekimi konusunda olumsuz ön yargının değişip talebin artması ile de fiyatların düşmesine neden olmuştur. Neredeyse üç dört yıldır sabit kalan bir fiyat söz konusudur saç ekim fiyatlarında. Saç ekimi konusunda ülkemiz bir hayli yol kat etmiş bu konuda ün salmıştır. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden saç ektirmek üzere ülkemize gelen kişiler vardır. Bunun bir nedeni bu konuda uzmanların ülkemizde bulunması ve saç ekim bedelinin Türkiye’de daha ucuz olması dolayısı iledir.

CENK Tosun saç ekimi
CENK Tosun saç ekimi yaptıranlardan

2018 Saç Ekimi Fiyatlarında Ortalama Bedel Nekadar

Saç ekimi fiyatları konusunda her saç ekim merkezinin kendi fiyatları vardır. Saç ekimi yaptırdığınız il, ekim merkezi ve doktorunuza göre fiyat değişmektedir. Eğer saç ekimini İstanbul yada Ankara gibi buyuk bir şehirde ve saç ekimi konusunda ün salmış bir merkezde yaptıracaksanız saç ekim bedeli 10-12 bin liraya kadar çıkabilir.

Türkiye şartlarında herhangi bir ekim merkezinde saç ekim yaptıracaksanız ortalama bedel 3-4 bin liradır. Eğer küçük bir yerleşim merkezinde oturuyorsanız ve  saç ekimi için  başka ile gidip gelecekseniz bu bedelin üstüne gidiş geliş yol parasını, konaklama masrafınızı,ilaç masrafınızı eklemeniz gerekecektir. Bunları da  hesaplamamız ve ekstradan 600-700 lira gibi bir parayı gözden çıkartmamız gerekmektedir.

Saç Ekiminde Ucuzu Aramak Yanlıştır

Sağlıkla ilgili her konuda olduğu gibi saç ekiminde de en ucuzunu bulayım kaygısı gütmemek gerekir. Yukarıda belirttiğimiz ortalama fiyat bedelinin  çok altında saç ekimi yapan bir merkez bulduysanız lütfen iyi araştırın. Merdiven altı diye tabir edilen merkezlerde bu işlemi sakin yaptırmayın.

İşletmede operasyonu gerçekleştirecek olan uzmanın diplomasının olup olmadığını kontrol edin ( bazı merkezlerde diploma görürsünüz ama o diplomanın sahibi doktora o merkezde hiç denk gelmezsiniz)  Bu tarz  kıyıda köşede saç ekimi merkezlerinde sırf ücreti düşük diye bu işlemi yaptırmayalım. Hem paramızdan hemde sağlığımızdan olabileceğimizi aklımızdan çıkartmayalım. Saç ekim kliniğinizi sayfamızda tanıtmak için info@sukrusoydan.com.tr mail adresinden iletişime geçebilirsiniz

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 5 =