Saç Ekimi Yaptıran Ünlülerimiz

0
1092

Saç dökülmesi sorununu her yaş ve cinsiyette görebiliyoruz ve saç dökülmesi ünlü ünsüz ayrımı da yapmıyor. Saç ekimi yaptıran ünlülerimiz dökülme sorunuyla ancak saç ekimi yaparak baş edebilmişlerdir. Erkeklerde saç dökülme olayı genetik faktörler önemli rol oynamaktadır. Bunun yanına birde stres ve düzensiz beslenme eklersek ister ünlü olalım istersek normal bir vatandaş  saç dökülme sorunuyla baş başa kalacağız demektir.

Saç ektirme operasyonu olmadığı donemde ciddi saç dökülme sorunu ile baş başa kalan ünlülerimiz bu sorununu gidermek için peruk takmak zorunda kalıyordu. Bunlardan en bilindiği Erol Evgin‘dir. Ünlü ve sevilen sanatçımız saçlarındaki dökülme sonucu peruk kullanmaya başlamıştır. Artık saç dökülmesi sorunu yaşayan ünlülerimiz peruk yerine saç ektirip bu soruna çözüm buluyorlar.

Saç Ekimi Yaptıran Ünlülerimizden Bazıları

Mustafa Sandal: Genç kızların sevgilisi yakışıklı popçu alın bölgesindeki saç dökülmesi (açıklıktan) şikayetçiydi. Bu sorunu basına duyurmadan gizlice saç ektirerek çözdü. Şu an ki halinden oldukça hoşnut.

mustafa

Cihan Ünal: Yılların eskitemediği dev sanatçı saçlarındaki dökülme sonucunda saç ektirmeye karar verdi. Saç ekimi sonrası gençlere taş çıkartacak görüntüye sahip olan  Cihan Ünal’ı yeni projelerde yeni görüntüsü ile görebileceğiz.

cihan ünal

Gökhan Özen: Çok erken yaşlarda saç dökülme sorunu yaşayan ünlü sanatçı basından gizlediği bir saç ektirme operasyonu geçirdi. Yeni görüntüsüyle daha çok genç kız kalbi çalacak gibi ne dersiniz ?

gökhan özen

Mustafa DenizliÜnlü antrenör saçlarındaki dökülmeyi  geçirdiği küçük bir saç ektirme operasyonu ile çözüme kavuşturdu. Birde saçlarını griye boyayınca yeni haliyle bir hayli dikkat çekiyor

denizli

Tanju Çolak :  Yeşil sahalardan saç ektirenlerden Tanju Çolak

Tnju

Coşkun Sabah: Saçlarındaki dökülme yüzünden uzun yıllar peruk kullanmak zorunda kalan ünlü sanatçı saç ekimi yaptırarak doğal saçlara kavuştu

coskun

Tamer Karadağlı:  Saç ektirdiği yeni halinden oldukça hoşnut olan ünlü sanatçı, böyle bir operasyonu yaptırdığını saklama gereği bile duymuyor.

tamer

Dökülmüş bizi rahatsız eden saçlarla gezmek artık kaderimiz değil helede göz önünde  bir meslek yapıyorsak, toplumla sürekli temas halindeysek. Sanatçılarımız, sporcularımız bu sorunu yaşayan ünlülerimizde saç ektirme yöntemini kullanıp sağlıklı saçlara kavuşuyorlar.

Deniz Gündoğdu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + three =