Sakarya Ortodonti Klinikleri

0
1174

Sakarya ortodonti klinikleri diş tedavi yöntemleri arasında son dönem oldukça talep gören diş teli tedavisi, ortodonti uzmanlarına ilginin artmasına sebep olmuştur. Bundan bir on yıl önce diş teli taktırmaya utanan insanlar artık rahat rahat diş teli taktırıyor, hatta diş teli taktırmak moda halini aldı. Gençler arasında renkli diş lastikleri ve renkli braketlerle oldukça da havalı görüntüleri oluyor.

Sakarya ortodonti uzmanları konusunda yaptığımız araştırmalarda çok değerli ortodonti uzmanları olduğunu gördük. Birbirinden değerli ortodonti uzmanlarını tercih ederken size en yakın olanı tercih etmek sizin için avantajlı olacaktır. Diş teli tedavisi ağızdaki dişlerin kaç tanesinde sorun var ona göre değişmekle birlikte ortalama iki yıla yakın bir süreyi almaktadır. Bu süre içerisinde aralıklarla kontrol olmanız gerekmektedir.

Kliniğin oturduğunuz yere olan yakınlığı hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak, hem de maddi açıdan ek bir külfete yol açmayacaktır. Uzmanın ilk muayenesinde tedavi süreci, hangi malzemelerin kullanılacağı ve  ücreti tespit edilir. Ağızda çürük diş varsa, diş teli takılmadan önce dolgularının yapılması gerekir. Dolgular olduktan sonra diş teli takılır.

Sakarya Ortodonti Klinikleri Adresleri

 • Akyazı Özel Öztürk Diş Polikliniği Tel: 0264 418 53 83
  Tel2:0264 418 59 60
 • Dr. Barbaros Ergin ŞENER
  Tel: (264) 274-7463
  Bankalar Cad. Kent İş Merkezi Kat: 4 Daire : 111 Adapazarı – Sakarya
 • Dr. Nazile MACHMOUT KECHAGIA
  Tel: (264) 277-4780
  Ev Diş Kliniği Adnan Menderes Cad. No: 16/1 Adapazarı – Sakarya
 • Dr. Sevim Seda ERKEN
  Tel: (264) 277-1596
  Tığcılar Mah. Yenicami Sk. No: 8/3 Adapazarı – Sakarya

Yukarıda Sakarya ili için ortodonti uzmanlarının iletişim bilgileri sunulmuştur. Sizlerinde eklediği bilgiler varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × four =