Şanlıurfa Ortodonti Uzmanları

0
1113

Şanlıurfa  ortodonti uzmanları  konulu makalemizde  Güneydoğu Bölgemizin İncisi diye adlandırdığımız Şanlıurfa’da hizmet veren ortodonti uzmanlarının irtibat adreslerini sizlerle paylaşmak amaçlıdır. Dişinde ve çene kemiğinde sorun yaşayan  hastaların diş teli  tedavisi görerek bu sorundan kurtulması mümkün elbette.

Şanlıurfa’da bulunan ortodonti uzmanlarını araştırdığımızda çok fazla bir seçenek bulamadık. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere göre ortodonti uzmanı yetersiz bulunmakta. Çok az seçenek mevcut  bende diş telimi herhangi bir hekime yaptırayım mantığında olmayın.  Uygulamayı yapacak olan hekim bu konuda uzmanlaşmış olması gerekmektedir. Bu konuda ne kadar deneyim sahibi, hangi kurslara katılmış ve hangi sertifikalara sahip olmuş bunlar mutlaka araştırılmalı. Bizim yaptığımız araştırmalarda Mimar Sinan Mahalesi‘nde  faaliyet gösteren ortodonti uzmanının  iletişim adresini sizlerle paylaşıyoruz.

Dişteki şekil bozuklukları, çarpıklıklar, üst üste binmiş dişler, kırılmış dişler ve diş aralarındaki boşluklar insan psikolojisini bozuyor. Kişi dişlerindeki bu sorunlar nedeni ile toplum içinde rahat hareket edemez hale geliyor. Arkadaş ilişkilerinde sürekli sorun yaşarlar, gülerken sürekli ağzını kapatma ihtiyacı hisseder. Sosyal hayatı bu kadar etkileyen bu sorundan diş teli tedavisi ile kurtulmamız mümkün. Bir buçuk iki yıl kadar süren bir tedavi sonucu düzgün dizilim li dişlere sahip olacaksınız. Şanlıurfada ortodontist uzmanının az olması tedavi için civar şehirlerdeki ortodontistlere tedavi  ettirilmesine sebep olacaktır.

Şanlıurfa Ortodonti Klinikler Adres

  • Dr. Cansuf KÖSE
    Tel: (414) 313-7071
    Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. Özkutlu Apt. K:1 No:2 – Şanlıurfa

Şanlıurfada bulunan ortodonti uzmanlarının iletişim adres ve numaraları yukarıda verilmiştir. Eklemek istediğiniz ortodonti uzmanı varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + six =