Sinop Ortodontist

0
962

Sinop Ortodontist ; Karadeniz’in incisi  Sinop’ta ortodonti uzmanı konusunda yaptığımız araştırmalarda herhangi bir iletişim bilgisine rastlayamadık.  Bu şirin ilimizde diş teli tedavisi olmak isteyen vatandaşlarımız ya komşu illerdeki ortodonti uzmanlarından yardım alacaklar yada daha büyük şehirlere tedavi olmak için gidecekler.

Dişte görülen şekil bozuklukları tüm yüz ifademizi değiştirmekte. Bu sorunu yaşayan insanlar sürekli ağzını kapalı tutma ihtiyacı hissederler, gülerken elleriyle ağzını kapatırlar. Dişlerinin kötü görünmesi onlar için bir eksikliktir. Arkadaşları arasındaki ilişkilerin bile sağlıklı yürümesine engeldir, kaç yaşında olurlarsa olsun,dişleri yüzünden alay konusu olurlar. İş yaşantıları ve özel yaşantılarında sırf dişlerinde sorun yaşadıkları için negatif yönde etkilenir.

Sinop Ortodontist Kliniği

Bir şehirde ortodonti uzmanı olması oldukça büyük bir şanstır. Sinop’ta olduğu gibi  bir uzman yoksa hastalar diş teli tedavisi için başka illere gitmek zorunda kalacaklardır. Buda tedavinin yanında ek bir külfet demek. Yaklaşık iki yıl kadar süren bu tedavide aralıklarla kontrolden geçmeniz gerekecek. Her seferinde yol ve barınma masrafı olacaktır.

Tedaviye başlamadan önce bu ek masraflarda hesaba katılmalıdır. Hekimle ilk görüşmenizde ağzınızdaki sorun tespit edilir, kaç diş sorunlu na bakılır. Diş teli takılmadan önce çürük diş varsa onların da tedavisinin yapılması şarttır. Çürük dişler doldurulduktan sonra diş teli takılmaya hazırdır. Dişin ön yüzeyine braketlerin takılması için yüzeyin pürüzlü olması gerekmektedir. pürüzlü hale getirilen yüzeye diş teli takılır.

 

Sinop ortodonti uzmanları konusunda yaptığımız araştırmalarda bir uzmanın iletişim bilgisine rastlayamadık. Sizin ekleyeceğiniz bilgiler olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 16 =