ürünü iyi bantlamış nelerimiz var Bakalım

Admin

Administrator
Staff member
burada Telefon kullanıcıları için gerçekten iyi bir iş çeviriyor Ondan bahsedeyim burada bir neyimiz var zaytech ablamız var ve bu kablo ile beraber arabada kullanırken telefonumu şarja edebileceğiniz böyle görmüş oluruz ışığı da varmış Hemen şuna dönerim Burada bir bluetooth kalecimiz var boşu işe yarıyor bu yüz tutar beraber bu cihaza bağlanıyorsunuz örneği frekansında radyo frekansı yarıyor ve siz arabanıza açıyorsunuz müziği dinle niye başlıyorsunuz akçaburç sinirlenir şuna dikkat etmeniz gerek yok 88 orada teksin yeri kimseye ait

olmamalı yoksa karışabilir İstanbul'da biraz sıkıntı Ama küçük şeylerle sıkıntı olacağını zannetmiyorum burada bir şarj kablo Mustafa var yine ters gidiyor neyin ne olduğunu ekrandan direkt gösteriyor aynı sonunda varmış orada herkese bir şeyler istemişti ama ben kendim bir şey istemiyorsun galiba ne kadar çıkmış gibi çıkışta bir şarj aletini var 12.5 ilerleyip biliyormuş bunu arkadaşlarım açacak kime ne istediğini söyleyeyim Bu da bir tercih tablomuz var ki 1.8 metre uzunluğunda mı önemli olan şey arabada olmamalı Bu esneyebilme gayet

güzel düşünülmüş ince düşünülmüş bir şöyle bir Yurdumuzu var ne olduğunu şöyle anlatayım sizleri diyeyim ki aramızda işi var ve kablosuz yapmak istiyorsunuz bunu telefonla hemen ile beraber arabaya Hangi şarkıyı çal Deniz'i çağıracağım ve denize beraber kutusuna çıkaracağım onu fikrini alacağım şimdi değiştirmek istemiyorum O yüzden bu Bu üründe oldukça kaliteli gözüküyor Onu ben arabamda deneyeceğim Tabii ki istediğin zaman da olabilir Çok iyi ya böyle benim bir tane daha anlatırken Normalde benim Kafamdaki açıkça

söylüyorum sana tamam buydu bağlantı ama burada bunu benim tamam Telefonun için yeterli seviyorlar benim mesela kutudan çıkan adam bilirsin Tamam mı devam edelim Şuna ihtiyacım var nedenini söyleyeyim bir tane araç kamerası var bir de telefonun şarj etmek için iki tane ihtiyacım oluyor o yüzden burada benim en çok işime Yazacak bir şey bu aynı zamanda yakın zamanda iPhone 2 geçtim için şöyle bir kabloyu da bununla birleştirirsek Benim arabada bayağı işimi çözer abi niye böyle gelir duygusal müzik alüminyum Hadi bunu da