Tokat Ortodonti Klinikleri

0
1007

Tokat ortodonti klinikleri konusunda yaptığımız araştırmalarda  ilde bulunan Gaziosmanpaşa Üniversitesinde ortodonti tedavisi yaptığı bilgisine ulaştık. Diş teli tedavisi olmak isteyenler üniversite hastanesine başvurup tedavilerini yaptırabilirler. Diş telleri sadece çocuklara yapılan bir uygulamadır gibi yanlış bir inanış var halk arasında.

İlerlemiş yaşlarda da bu tedaviyi yaptırabilirsiniz. Tokat ilinde yaşayanlar diş teli tedavisi olmak istiyorlarsa üniversitenin çok yoğun olduğunu hesaba katmalıdırlar. Randevu sistemi ile çalışan üniversite hastanelerinden randevu almak bir hayli güç olmaktadır. Verilen randevu tarihleri de yoğunlukları sebebi ile aylar sonrasına olmaktadır. Bu ihtimaller göz önüne alınmalıdır tedaviye karar verildiğinde. Dişlerinde çarpıklık, yamukluk ya da diş aralarında boşluk olan kişilerin başvurduğu bir yöntemdir diş teli. Yaklaşık olarak iki yıl kadar süren bir tedavi süreci vardır ama bu tedavi süreci kişiden kişiye değişir. Ağız ve dişteki sorun tedavi sürecini belirler, bu nedenle  ilk muayenede hekiminiz tedavi sürecini ve tedavi ücretini belirler.

Tokat Ortodonti Uzmanları ve Hastanesi

 • Prof. Dr. Ali Altuğ BIÇAKÇI
  Tel: (356) 212-4222
  Gaziosmanpaşa Üniv. Diş Hekimliği Fakültesi, Ali Şevki EREK Yerleşkesi Merkez – Tokat
 • Yrd. Doç. Dr. Feyza HOLOĞLU
  Tel: (356) 212-4222
  Gaziosmanpaşa Üniv. Diş Hek. Fak.Ortodonti A.B.D. Ali Şevki EREK Yerleşkesi, Merkez – Tokat
 • Yrd.Doç.Dr. Sibel AKBULUT
  Tel: (356) 212-4222
  Gaziosmanpaşa Üniv. Diş Hek. Fak.Ortodonti A.B.D. Ali Şevki EREK Yerleşkesi, Merkez – Tokat

Makalemizde Tokat ili ortodonti uzmanlarının iletişim adreslerini yukarıda size sunduk. İlde bulunan ortodonti uzmanları hakkında eklemek istediğiniz bilgiler varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − four =