Uşak Ortodonti Klinikleri

0
966

Uşak ortodonti klinikleri konulu makalemizde diş teli tedavisi olmak isteyen hastalar için ortodonti uzmanları konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Türkiye’nin şirin şehirlerinden  olan Uşakta ortodonti uzmanları konusunda yaptığımız araştırmalar sonucu İslice mahallesinde faaliyet gösteren bir ortodonti  uzmanı olduğunu gördük.

Dişinde yada çene kemiğinizde sorun varsa  baş vuracağınız bir adres. Kalıcı dişlerin tamamlanmasından sonra üst üste binmiş dişler varsa diş aralarında boşluk görünüyorsa diş teli taktırarak çözüm bulabilirsiniz. Artık diş teli taktırmak oldukça yaygın. Bundan bir  on sene önce insanlar diş teli taktırmaya utanır, çekinirlerdi. Günümüzde kadın erkek herkes rahatlıkla bu tedavi yöntemini kullanabiliyor.

Diş teli çeşitleri o kadar çok ki, hastalar istediğini kullanabiliyor. Diş tellerinin görülmesini istemeyen bir hasta şeffaf diş teli tercih edip, onu rahatlıkla kullanabilmektedir. Sabit bir diş teli kullanmak istemeyen hastalar içinse çıkartılabilen diş telleri kullanılmakta. Gençler arasında tercih edilen diş telleri ise renkli olanlardır. renkli renkli lastiklerle oldukça sevimli görünen gençler rahatlıkla tedavilerini olabilmekte. Tedavi sonrasında da düzgün dizilimli ve sağlıklı dişlere kavuşmuş oluyorlar. Tedavi süreci ağızdaki tedavi edilecek dişe göre değişmekle birlikte 2 yıl kadar bir süre almaktadır. Diş teli takılma sürecinde ilk başlarda alışırken bir miktar zorluk yaşanabilir. Yaşadığınız tüm sorunları hekiminizle paylaşın.

Uşak Ortodonti Uzmanları Bilgileri

  • Dr. Banu IRMAK
    Tel: (276) 227-1727
    İslice Mah. Fatih Cad. İbrahim Esen İşhanı Kat : 2 – Uşak

Uşak ili için ortodonti uzmanlarını sizler için araştırdık. Eklemek istediğiniz bilgiler olursa lütfen bizimle paylaşınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + sixteen =