Yalova Ortodonti Klinikleri

0
1022

Yalova ortodonti klinikleri Diş ve ağız içi bakımı hem sağlık hem de estetik açıdan bizim için çok önemli. Bilindiği gibi sindirim ilk dişlerden başlar ve dişler yüzümüzü tamamlayan en önemli organımızdır dişler. Dişte ve çene yapısındaki bozukluklardan dolayı küçük yaşlardan itibaren  sorun yaşanır. Arkadaşları arasında alay konusu olur ve sorun yaşar.

Arkadaşlık ilişkileri bozulur, çocuk toplumdan kendini soyutlamaya başlar. Sosyal ve okul hayatında problemlere neden olur. Dişteki şekil bozuklukları ilerleyen yıllarda da sorun olacaktır. Ergenlik döneminde depresyona kadar sürükleyebilir bu durum. Bu nedenle diş teli  tedavisi oldukça yaygındır. Ortodonti tedavisi konusunda Yalova ilinde hizmet veren klinikler için iletişim bilgileri sizlere sunulmuştur. Tedavi olacağınız kliniği seçerken ikamet ettiğiniz adrese yakınlığı ve verdiği hizmetin kalitesi oldukça önemlidir.

Kliniğin hijyen şartlarına uyup uymadığı, hizmet veren personelin güler yüzlü ve ilgili olması seçiminizi etkileyecektir. Hekimin  diş teli konusundaki tecrübesi ve ün yapmış olması da size güven verecektir. İlk yapılan muayenede ağızdaki sorun tespit edilir, kaç dişte sorun var ve bu sorunlar hangi tedavi yöntemi ile düzeltilir bunlar belirlenir. Tedavi süreci 1.5 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir. Bu süreç sonunda istenen dişlere sahip olursunuz.

Yalova Ortodonti Uzmanları

  • Dr. Baher BEDİR
    Tel: (226) 352-0043
    Sahil Mah. Meltem Cad. Bakay Apt. No: 8 D: 2 Çiiftlikköy – Yalova
  • Dr. Nihal KAYA
    Tel: (226) 813-5500
    Cumhuriyet Cad. Çamlar İş Merkezi No: 30/3 – Yalova

Yalova ili için ortodonti uzmanı iletişim bilgileri konusunda eklemek istediğiniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler için iletişime geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 1 =