Ana Sayfa Zirkonyum diş

Zirkonyum diş

Doğadan doğal olarak çıkartılan zirkonyum metali diş eti sağlığına sağladığı katkıdan, diş rengine uygunluğu ve şeffaflığı nedeni ile diş hekimleri tarafından diş sağlığı uygulamalarında kullanılmaktadır. Zirkonyum en doğal diş görünümünü sağlamaktadır.
Diş hekimleri tarafından uygulanan zirkonyum doğal maddesi estetik görünüm açısından da oldukça şeffaf ve saydam bir görünüme sahip olduğu için tercih edilmektedir. Zirkonyumun beyaz metal olması, baskıya ve gerilmeye oldukça dayanıklı bir madde olduğundan dolayı diş hekimlerinin daha çok tercih ettikleri bir uygulamadır.
Daha önceden kullanılan alt yapı metal uygulamaları estetik açısından da güzel ve hoş bir görünüm sağlamadığından zirkonyum beyaz metal hem estetik olarak hem de arka azı dişlerin çiğneme fonksiyonlarına ve gerilmelere daha dayanıklı olması nedeni ile çok tercih edilmektedir.

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum Diş Fiyatları

Son dönemde oldukça rağbet gören ve tercih edilen zirkonyum diş fiyatları diğer kaplama uygulamalarından biraz daha pahalı bir uygulamadır. Daha sağlıklı ve daha estetik...

Son Yazılar